Paylasım forumuna Hoş Geldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurucu:Dj_Ceza

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Office 2007 Dosya Uzantılarını Office 2003’de Açmak İçin…

YazarMesaj

Office 2007 Dosya Uzantılarını Office 2003’de Açmak İçin…   Empty
MesajKonu: Office 2007 Dosya Uzantılarını Office 2003’de Açmak İçin…    Office 2007 Dosya Uzantılarını Office 2003’de Açmak İçin…   Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 2:54 am

Öncelikle Şundan Bahsedelim "X" Ne?
Bu Dosyalar Aslında XML Dosyasıdır. Microsoft, Office 2007' de XML Dosya Biçimini Benimseyerek, diğer XML Biçimini Destekleyen
Not: Eğer Sadece XHL Kullanmak İstiyorsanız;
Bilgisayarınızda Office2007 kurulu değilse üzülmeyin[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bu dosyaları sıkıştırma programları(Winrar, Winzip) gibi açıp içerdikleri dosya ve klasörleri görebilirsiniz

Eğer Ben Bunlarla Uğraşamam, Vaktim Yok vs Daha Basit Bir Yol Yok Mu? diyorsanız Bu Programda Tam Size Göre;

"FileFormatConverter " Adında Anlaşılacağı Gibi Program Uzantıları Değiştiriyor. Basit Bir Şekilde Bu Programla Docx, Pptx vs uzantılı Office 2007 Dosyalarınızı Rahatça Office 2003, 2000 gibi Diğer Sürümlerde de Kullanabilirsiniz[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Dosyanın Formatı Değiştikten Sonra tekrar Office 2007'de Kullanabiliyorsunuz [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Program Yaklaşık 30 Mb Küsür...

Programı İndirmek İsteyen:

[Linkleri sadece adminler görebilir.] " İndirebilir...

Bazı Önemli Microsoft Office İçin Dosya Uzantıları:
Docx---> Bildiğimiz Microsoft Word Dosyalarının Uzantısı. Office 2003,2000 lerde .doc olan bu uzantı Office 2007 ile birlikte .docx ' e dönüştü .. Yeni Nesil İşte[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Xlsx ---> Bildiğimiz Excel Dosyalarının Yeni Nesil Uzantısı...
Pptx---> PowerPoint Dosyalarının Uzantısı Yeni Office İle Mutasyona uğruyor Ve Pptx oluyor

işte bu kadar [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Office 2007 Dosya Uzantılarını Office 2003’de Açmak İçin…
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Office EnterPrise 2007 (activation crack) 2sn de orjinal office 2007 indir download rapidsiz norapid
» Microsoft Office 2003 SP3 Türkçe Yama
» Office 2003 Kurmadan Kullanma - Kurulumsuz - Portable - Full İndir Download
» Microsoft Office 2003 Professionel Türkçe SP3 full ofis indir download
» Microsoft Office 2003 Word Eğitim Seti - Türkçe Full - indir download