Paylasım forumuna Hoş Geldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurucu:Dj_Ceza

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Windows 7: Final sürümde keşfedilen hata!

YazarMesaj

Windows 7: Final sürümde keşfedilen hata!  Empty
MesajKonu: Windows 7: Final sürümde keşfedilen hata!    Windows 7: Final sürümde keşfedilen hata!  Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 1:44 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Çiçeği burnunda işletim sistemi Windows 7'nin ilk hatası daha piyasaya sürülmeden ortaya çıktı.

Daha tamamlanır tamamlanmaz testçiler Microsoft'un yeni işletim sistemi
Windows 7'de (RTM) bulunan olası bir hatadan bahsetmeye başladı.
27 yaşındaki ABD'li Ryan Price web günlüğünde CheckDisk uygulamasının
anormal bellek tüketimini gösteriyor.

Windows ile beraber gelen disk denetleme aracı CheckDisk, (chkdsk.exe)
Microsoft'a has dosyasistemlerindeki tutarsızlıkları denetleyen ve mevcut hataları
gideren bir program. Price, programla yaptığı bazı test denemelerinde sistemin aşırı
derecede yavaşladığını ve hatta çökmeye kadar gittiğini gözlemledi.

Windows Görev Yöneticisi ile yaptığımız kontrolde chkdsk.exe'nin test sistemizdeki
1 GB'lık RAM'in 522 MB'ını sadece kendine tahsis ettiğini gördük. Gerçi testimizde sistem
çökmedi; fakat geriye kalan RAM miktarıyla üretken bir biçimde çalışmak imkansızdı.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows 7 - 7600 Final Türkçe 32 Bit - Aktivasyon full indir download
» Windows 7 - Final - Orjinal Türkçe - All in One + Patch + UltraISO - Full indir download
» Windows 7 7600 RTM Ultimate Final Türkçe - 32 Bit - 64 Bit + Aktivasyon - Full İndir Download
»  Windows 7 - Final - Orjinal Türkçe - All in One + Patch + UltraISO - Aktivasyon Full indir download
» Windows 7 Ultimate Final Türkçe Dvd (32Bit)+(64Bit) rijinal-Full Aktivasyon- Crack-indir download